صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: فعالیت 93 داروخانه و درمانگاه جمعیت هلال احمر در کشور 95/12/02

اخبار داروسازی

فعالیت 93 داروخانه و درمانگاه جمعیت هلال احمر در کشور

ایرنا 2/12/95

بوشهر- ایرنا- مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر کشورگفت: هم اکنون 36 داروخانه و 57 درمانگاه مربوط به جمعیت هلال احمردر سراسر کشور فعال است.

افشین علیخانی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری دوره های آموزشی در بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: این داروخانه ها با محوریت و ارائه داروهای خاص فعالیت دارند.
وی اظهار کرد: برای افزایش شعب داروخانه های جمعیت هلال احمر در کشور هیچ مانعی وجود ندارد و در صورت نیاز با بررسی هایی که صورت خواهد گرفت و هماهنگی با دانشگاههای علوم پزشکی در سطح کشور در این زمینه اقدام خواهد شد.
وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر قصد هیچ گونه موازی کاری با دولت ندارد بلکه کمک کار دولت و وزارت بهداشت و درمان محسوب می شود.
علیخانی ادامه داد: هم اینک 57 درمانگاه مختلف مربوط به جمعیت هلال احمر در سطح کشور وجود دارد که فعالیت ها و خدمات مختلف درمانی را به مردم ارائه می دهند.
وی افزود: هم اینک 2 دوره آموزشی و کارگاه منطقه ای آموزش بهداشت روان و بهداشت محیط در سوانح با شرکت 50 نفر از 10 استان کشور در بوشهر برگزار شد.
علیخانی اظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره ها بالابردن سطح توانمندی جمعیت هلال احمر در سطح کشور برای کاهش آلام بشری است.
وی اضافه کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی بشری، دیده می شود که بخش قابل توجهی از مردم به دلیل حوادثی فوت می کنند که غیر قابل توجیه است و در این مواقع حفظ آمادگی و ارائه سریع خدمات مفهوم پیدا می کند.
علیخانی ادامه داد: در این کارگاه 2 روزه از نمایندگانی جمعیت هلال احمر استانهای بوشهر، فارس ،کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، قم، اصفهان، یزد، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان شرکت داشتند که مباحث آموزشی شامل آسیب های اجتماعی ناشی از حوادث، حمایت های روانی وواکنش های روانی درمواجهه با بلایا را زیر نظر مدرسان جمعیت هلال احمر فرا گرفتند.

 

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا