صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: وزير بهداشت: اميد به بهبود وضع دارو در سال آينده 4/9/92

خبرگزاري آريا-وزير بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکي با توجه به توافق سياسي انجام شده در ژنو، براي گشايش در مسائل بهداشتي و درماني ابراز اميدواري کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا،دکتر حسن هاشمي در حاشيه بازديد يک شنبه شب خود از منزل دو جانباز 70 درصد گفت: در مورد دارو و تجهيزات پزشکي، شايد بيشترين تسهيلات فراهم شود از اين رو اميدواريم که بتوانيم از زمينه اي که ايجاد شده است نهايت استفاده را بکنيم.
وي افزود: البته مردم مي دانند که آنچه الان شروع مي شود، نتيجه آن معمولا در 5 تا 6 ماه آينده ظاهر خواهد شد.
دکتر هاشمي تصريح کرد: همانطور که قول داده بوديم، ‌به سمت آرامش بيشتر مي رويم و اميدوار هستيم که سال 1393 را با آرامش بيشتري در بخش دارويي، بهداشتي و درماني شروع کنيم.
وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي گفت: اميدواريم به تدريج گشايش ايجاد شود و بتوانيم بيمه کارآمد و قوي داشته باشيم و مردم از فشاري که در بخش درمان تحمل مي کنند رهايي يابند.
دکتر کابلي، جانباز 70 درصد و عضو هيئت علمي دانشگاه تهران نيز ضمن تشکر از زحمات رياست جمهوري و وزير امور خارجه، ابراز اميدواري کرد که توافق اخير موجب بهبود خدمات و امکانات در بخش هاي تخصصي پزشکي شود.
وزير بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکي و جمعي از مسئولان اين وزارتخانه با حضور در منزل دو پزشک متخصص با جانبازي 70  درصد، ضمن تقدير از تلاشهاي ايشان با نظرات آنها در مورد بهداشت و درمان آشنا شدند.
 
دکتر حسن هاشمي، امشب در منزل دکتر ادراکي، پزشک متخصص راديولوژي و دکتر کابلي، متخصص ژنتيک حاضر شد و ضمن اطلاع از وضعيت کاري و علمي ايشان با مشکلات و نيز نظرات آنها درباره مسائل بهداشت و درمان و نيز آموزش پزشکي آشنا شد.
وي در اين ديدارها ضمن دستور براي رسيدگي به امر درمان جانبازان وزارت متبوع خود، از مسئولان حاضر خواست  درباره ارتقاي کيفيت و کارآيي وضعيت بيمه کارکنان وزارت بهداشت برنامه ريزي کنند.
دکتر هاشمي با اشاره به دشواري تحصيل پزشکي و ورود به دوره تخصصي، عزم و اراده جانبازان براي رسيدن به اين نقطه را ستود و گفت: جانبازان سرمايه هاي اصلي کشور هستند و ما با ملاقات آنها روحيه پيدا مي کنيم و مصمم تر مي شويم.
دکتر ادراکي، تکاور دريايي بود که در کنار اروند رود با اصابت ترکش خمپاره پاهاي خود را از دست داد ولي توانست دوره پزشکي عمومي و سپس دوره تخصصي راديولوژي را با موفقيت طي کند، وي دوره هاي MRI و CT را در خارج از کشور  طي کند و هم اينک به امر تشخيص بيماري مشغول است.
دکتر کابلي نيز پس از مجروح شدن و حضور با پاي مصنوعي در جبهه ها تا رسيدن به جانبازي 70 درصد، موفق شد دوره پزشکي را طي کند و با گرفتن بورس دوره تخصصي ژنتيک را در منچستر بگذراند، وي هم اکنون عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشکي تهران است.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا