صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در یزد گفت : این سازمان در حال حاضر به هیچ داروخانه‌ای در کشور بدهی ندارد 1/11/92

این سازمان در حال حاضر به هیچ داروخانه‌ای در کشور بدهی ندارد

قدس آنلاین یزد - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در یزد با اشاره به تحت پوشش قرار داشتن نیمی از جمعیت کشور با خدمات تامین اجتماعی اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی با 12 میلیون و 800 هزار بیمه شده اصلی و دو میلیون مستمری بگیر، 15 میلیون خانوار ایرانی و جمعیتی بالغ بر 38 میلیون نفر را تحت پوشش خدمات خود دارد.

 

به گزارش قدس آنلاین از یزد، دکتر "سید تقی نوربخش" در بخش دیگری از سخنان خود گفت : سازمان تامین اجتماعی به دنبال اجرای برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان مدت است و اقدامات بودجه‌ای نیز در این زمینه انجام شده و برای نخستین بار از ابتدای سال دارای بودجه هستیم

وی با بیان اینکه قانون‌مداری و برنامه‌محوری اصل اساسی در تمامی برنامه‌های این سازمان است افزود : پاسخگویی شفاف و پاک‌دستی در سازمان تامین اجتماعی را در عمل، نه در سخن به معرض نمایش خواهیم گذاشت.

این مسئول با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در دولت تدبیر و امید در سازمان تامین اجتماعی خاطرنشان ساخت : در بخش دارو و درمان، طی پنج ماه گذشته، تزریق نقدینگی به بخش دارو داشتیم که این میزان 175 میلیارد تومان در هفته اول بوده است

نوربخش اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی در حال حاضر به هیچ داروخانه‌ای در کشور بدهی ندارد ضمن اینکه در مرحله دوم، افزایش قیمت 175 قلم دارو را لغو و قیمت‌ها را به حالت قبل بازگرداندیم. همچنین داروهای تالاسمی، شیمی درمانی و . .. را از 70 درصد به 10 درصد قیمت کاهش دادیم

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشورخدمات این سازمان را از قبل تولد تا پس از فوت بیمه شدگان در ابعاد درمانی، معیشتی و 14 مزیت کوتاه مدت خواند و افزود : سازمان تامین اجتماعی از ابتدای تصویب قانون تامین اجتماعی از قبل انقلاب تا کنون با مشکل عدم اتکاء به محاسبات دقیق بیمه‌ای مواجه بوده است به طوری که در طول 38 سال گذشته فقط یک بار این محاسبات صورت گرفته که مبنای آن نیز براساس معیارهای قبل از انقلاب بوده است.

وی با اشاره به برخی از این معیارها گفت: در حالی که پارامتر امید به زندگی قبل از انقلاب تنها 58 سال بوده است، امید به زندگی در حال حاضر 73 است که قطعا این معیار در سن بازنشستگی تاثیرگذار خواهد بود.

نوربخش از شکل‌گیری 10 راهبرد برای سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: اولویت سازمان بحث ICT و IT به منظور کاهش مراجعات حضوری مردم و کنترل بیشتر بر مصارف و منابع است که سابقه آن به قبل از انقلاب باز می‌گردد ولی سازمان از بسیاری از دستگاه ها که بعد از تامین اجتماعی این موضوع را در دستور کار قرار دادند، عقب‌تر است.

وی با اشاره به امکانات بیمه تامین اجتماعی در استان یزد اظهار داشت : پنج شعبه بیمه‌ای و مرکز درمانی 250 تختخوابی شهدای کارگر و 6 مرکز سرپایی در یزد به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی خدمات ارائه می‌دهند.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا