صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: 350 قلم دارو تحت پوشش بیمه سلامت است 22/3/93

چالوس - خبرگزاری مهر: مدیرعامل بیمه سلامت کشور گفت: 350 قلم دارو تحت پوشش بیمه سلامت است و متقاضیان برای تهیه آن از خدمات بهره مند می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بعد از ظهر پنجشنبه در حاشیه افتتاح ساختمان سلامت در گفتگو با خبرنگاران افزود: 70 درصد هزنیه این داروها از سوی بیمه پرداخت می شود و میزان پرداخت مردم تا 30 درصد کاهش یافته است.

 

وی عنوان کرد: طرح تحول نظام و بیمه همگانی سلامت در راستای تامین سلامت و کاهش هزینه ها در چهار بخش ارائه خدمات قلب و چشم، اروتوپدی، جراحی، مغز و اعصاب در دست اجراست.

 

محسنی یادآور شد: سعی می کنیم هیچ بیماری به بیمارستان دیگر انتقال نیابد و در صورت ارجاع، هزینه را بیمارستان ارجاع شده پرداخت کند.

 

وی با اشاره به کاهش هزینه ها با اجرای طرح بیمه همگانی سلامت بیان داشت: میزان پرداخت در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و روستاها  پنج درصد و در مناطق شهری 10 درصد است.

 

مدیرعامل بیمه سلامت یادآور شد: تاکنون مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت راضی هستند چون همیشه دغدغه مردم سلامت و درمان بود که برطرف شده است.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا