صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: رئیس سازمان غذا و دارو خبر داد: کاهش قیمت صدها قلم تجهیزات پزشکی و برخی از داروهای وارداتی23/3/93

رییس سازمان غذا و دارو از کاهش قیمت صدها قلم تجهیزات پزشکی و همچنین برخی از داروهای وارداتی خبر داد و گفت: وظایفی که در قالب اجرای طرح تحول سلامت برعهده این سازمان گذاشته شده با جدیت پیگیری می‌شود.

 

به گزارش شفقنا زندگی، دکتر رسول دیناروند در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت طرح تحول سلامت در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: تامین و تدارک دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی در بیمارستان‌ها صورت می‌گیرد تا به این ترتیب نیازی نباشد بیمار جهت تهیه دارو یا ملزومات مورد نظر به بیرون از بیمارستان هدایت شود. چنانچه بیمارستانی غیر از این عمل کرده و بیمار نسخه به دست به خارج از بیمارستان هدایت شود، تخلف است. تمام تلاش وزارت بهداشت آن است که در قالب طرح تحول درمان، هزینه‌های بیماران در بخش بستری کاهش یافته و رضایتمندی آنها افزایش یابد.

 

دیناروند تاکید کرد: فرایند کاهش قیمت‌ها، کنترل قیمت‌ها و کاهش پرداختی بیماران در حال انجام است. صدها قلم از تجهیزات پزشکی و همچنین برخی از داروهای وارداتی را کاهش قیمت داده‌ایم. بر این اساس هم توانستیم بار هزینه اجرای طرح و هم پرداختی از جیب بیماران را در بخش بستری کاهش دهیم؛ به طوری که اکنون هزینه‌های پرداختی بیماران بستری کاهش یافته است.

 

معاون وزیر بهداشت افزود: اساس طرح تحول درمان نیز آن است که هزینه ‌بیمار در بخش بستری بیش از 10 درصد نباشد. همچنین پرداختی بیمارانی که از دفترچه روستایی برخوردار بوده و از طریق نظام ارجاع به بیمارستان مراجعه می‌کنند، تنها پنج درصد است.

 

وی با اشاره به هزینه‌هایی که بیماران پیش از این در مراجعه به بیمارستان‌های تخصصی پرداخت می‌کردند، گفت: نمی‌توانیم شاهد باشیم دانشگاهی یا بیمارستانی در اجرای این طرح سهل‌انگاری کند.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا