صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: مقابل تاسیس داروخانه‌های دولتی ایستاده‌ایم4/3/94

سلامانه- 4/3/94

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: داروخانه‌ها باید خدمات بسیار خوب و با کیفیتی به مردم ارائه دهند و این حق مردم است که خدمت خوب از داروخانه‌ها دریافت کنند.

به گزارش ایسنا دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت درباره نگاه وزارت بهداشت به داروخانه اظهار داشت: نگاه راهبردی وزارت بهداشت و شخص وزیر در مورد داروخانه استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی در اداره داروخانه‌هاست و در مقابل تاسیس داروخانه‌های دولتی علیرغم فشارهایی زیادی که بوده است، ایستاده ایم.

دیناروند اظهار داشت: معتقدیم در جایی که بخش خصوصی می‌تواند خدمت ارائه کند، ضرورتی به حضور بخش دولتی و شبه دولتی نیست.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: کارهای زیادی را هم برای چرخه اقتصادی داروخانه‌ها انجام داده‌ایم و مطالعه‌هایی نیز در این زمینه شده است.

دیناروند گفت: داروخانه‌ها باید خدمات بسیار خوب و با کیفیتی به مردم ارائه دهند و این حق مردم است که خدمت خوب از داروخانه‌ها دریافت کنند. نظارت‌ها بر داروخانه‌ها در همه حال وجود دارد، با کوچک‌ترین تخلفی نیز برخورد جدی می‌شود و هیچ داروخانه‌ای نباید تخلف داشته باشد.

بنابر اعلام وب‌دا، وی با بیان این که نگرانی مهم من به عنوان رئیس سازمان غذا و دارو، مردم هستند تصریح کرد: هر طرحی که مردم راحت‌تر و خدمات بهتری دریافت کنند را قبول دارم و اجرایی می‌کنم.

وی گفت: وظیفه ما این است که در هر برنامه یا طرحی که اجرا می‌شود در مرحله اول به مردم فکر کنیم کما اینکه وزیر بهداشت هم اول به مردم فکر می‌کنند و داروسازان نیز باید با این برنامه و با نگاه وزارت بهداشت، جلو بروند و فعالیت داشته باشند.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا