صفحه اصلی لیست شرکت های دارویی و بهداشتی دستورالعمل پیشنهادی حقوق مسئولین فنی سال 99 تعرفه خدمات دارویی داروخانه سال 98 روشهای پرداخت حق عضویت تاریخچه آشنائی با ما اساسنامه ارتباط با ما  
جستجو در شامل
گروه مهندسی تبیان برای 6 ماه از 27 خرداد 98 تا 27 آذر 98
:: رئیس جمعیت هلال‌احمر بم خبر داد: راه‌اندازی داروخانه و درمانگاه هلال‌احمر در بم 28/2/94

فارس- 28/2/94

 

احمد سیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بم اظهار داشت: نصب وسایل ورزشی در پایگاه‌های امدادی، جذب اعتبار برای ساماندهی مهانسرا و پیگیری حفر حلقه چاه در انبار و استفاده از چاه ایستگاه رادیویی به منظور آبیاری فضای سبز از جمله اقدامات هلال‌احمر این شهرستان است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان بم بیان کرد: امدادرسانی در زمان بارش برف در مناطق کوهستانی، نجات عشایر، توزیع 600 بسته پوشاک و غذا در این مناطق، بازدید از سالمندان مرکز سپهر، بیماری‌های خاص و انجمن ضایعه نخاعی از دیگر اقدامات انجام شده است.

سیدی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های زیادی در زمینه راه‌اندازی داروخانه و درمانگاه هلال‌احمر انجام شده و امیدواریم هر چه زودتر مجوز این دو مجموعه صادر شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی کاروان سلامت در برخی دبستان‌های پسرانه و دخترانه در هفته هلال‌احمر از اجرای طرح بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی در مدارس خبر داد.

سیدی بیان داشت: با مجوزی که از هلال‌احمر استان و کشور در ارتباط با پرواز بالگرد گرفتیم، توانستیم نسبت به معاینه رایگان و توزیع اقلام دارویی، آموزشی و غذایی در مناطق روستایی و عشایری به ویژه کشیت و آمیس طی دو روز اقدام کنیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: در این کاروان سلامت، فرماندار و امام جمعه شهرستان و همچنین تیم امدادی متشکل از پزشک متخصص، پزشک عمومی و امدادگران حضور داشتند.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات امداد و نجات در شهرستان و اعزام نفرات برتر به مسابقات استانی خاطرنشان کرد: مرکز فیزیوتراپی هلال‌احمر در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به همشهریان است.

کارکنان داروخانه ها
خود آموز پیام کوتاه انجمن
امور اداری داروخانه
بیمه ها
اداره دارایی
عضویت انجمن داروسازان
آئین نامه ها، ضوابط، داروخانه
بخشنامه ها
فیلم های آموزشی
اخبار روابط عمومی
خبرنامه انجمن اصفهان
خبرنامه انجمن ایران
دارویاب - بدون محدودیت زمان کیمیا تجهیز برای 2 ماه از 05 اردیبهشت 97 تا 05 تیر 97
کلیه حقوق این سایت در اختیار انجمن داروسازان استان اصفهان می باشد.
پیاده سازی و اجرا : شرکت پیشگامان داده پرداز شایا